Dış Cephe Kaplama

Kompozit Cephe Giydirme; Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde Kullanılabilirliği alüminyum kompozit Levhaları tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmistir.

Kompozit Cephe Teknik Açıklaması; Çalışma ısısı -50 C / +80 C / 100 derecelik ısı farkında 2,3 mm / m 'dir Genleşme. Alüminyum Kompozit Levha, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası Toksik (çevre dostu) poliüretandan Oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı, planlı ve Çağdaş mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

Dış Cephe Kompozit Giydirme; Alüminyum Kompozit Levhalar kolay uygulanabilir olmasından dolayı endüstriyel yapılarda, alışveriş ve eğlence merkezlerinde, spor tesislerinde, Otellerde, yolcu terminallerinde, benzin istasyonlarında, metroda, bankalarda, büro dizaynlarında ve her türlü prestijli yapılarda kullanılmaya uygundur.

Silikon Cephe Modelleri; Vizyon PVC Sunduğu özgün tasarımlar ve uzman kadrosuyla gerçekleştirdiği silikon cephe, kapaklı cephe, alüminyum doğrama, ofis bölme sistemleri, kompozit, kompakt laminat gibi diğer tüm dış cephe kaplama projelerini başarıyla sürdürmektedir.

Silikon cephe dış yüzeyinde ince birleşim çizgileriyle bölünmüş kesintisiz cam cephe görüntüsü elde edilen bir yöntemdir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift Sen Yapı Fitil veya özel silikon cephe'leri ile sağlandığından, panellerin arasına tam yalıtım sağlanmış olur.İstenildiğinde seçilen herhangi bir cam panel dışardan hangisinin açıldığı belli olmaksızın gizli kanat haline getirilebilir ve silikon cephe ile cam panellerin bitim noktalarına isteğe bağlı Kompakt laminat veya kompozit panel uygulamasıyla mimari projelerinize zenginlik ve şıklık katmaktadır.

Silikon cephe ile kullanılacak camların kombinasyonu binanın kullanım amacı, cephesi, bulunduğu yerdeki hava ve iklim şartlarına uygun performans değerlerini taşıyan cam cinslerine ve projesinin tasarımına uygun cam rengine göre belirlenir.

Silikon cephe uygulamasında dışarıdan bakıldığında sadece cam görünür bu sayede binalarınız daha modern bir görünüme kavuşur. Silikon cephe uygulamalarımızda estetik ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.

Siding Cephe Kaplama; Türkiye ve dünya da yıllardır üretilip binaların dış yüzeylerini her türlü etkenden koruyan ve binalara estetik bir görünüm kazandıran bir dış cephe kaplamasıdır. Vinil Siding ise PVC ham maddeli cephe kaplaması anlamına gelir. Siding, yalnız bir dış cephe kaplaması değil, aynı zamanda iyi bir Isı ve Nem izolasyon sistemidir.Siding'in bir çok çeşidi olmasına rağmen genel olarak ortak özellikleri dış görünüşlerinin benzerliğidir.s Ülkemizde, yerli ve yabancı birçok siding markası, satış ve üretim faaliyeti göstermektedir.

Dış Cephe Kaplama ile ilgili yaptığımız uygulamaları görmek için Referanslar bölümümüzü kullanabilirsiniz.