Sineklik Sistemleri

Naturel PVC Sineklik sistemleri size pratik çözümler sunar, pencerenizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir.

Çevreci tasarımıyla sağlıklıdır. Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar Mevsim koşullarından etkilenmez. Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır. İpucu: Aldığınız stor sinekliği uzun süre kullanmak için ürünü sadece kullanacağınız zamanlar indirin. Diğer koşullarda toplu tutmanız ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Sineklik sistemleri sizi ve ailenizi istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve, vs...diğer her türlü haşerelere karşı korur, onlarin içeriye girmesini engeller.Sineklik Sistemleri herhangi bir kimyasal madde veya ilaç kullanmadan, evinizde deliksiz ve rahat bir uykunun keyfini çıkartmanın en doğal ve etkili yoludur.
Sineklik Sistemleri manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir.

Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir.
Sineklik sistemleri göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz ozellikte fiberglas tel kullanılıriSineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir.Sineklik sistemleri dikey stor sineklik ,yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir.Sineklik sistemlerinde ki katlanır Sineklik Sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.
Sineklik sistemlerinde genellikle pencerelerde dikey stor sineklik, kapılarda yatay stor sineklik tercih edilir.


Sineklik sistemlerinde opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra, yukarıya doğru yavaşça açılır
Sineklik sistemlerinde sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu 42 mm boyutundaki dayanıklı extrude alüminyum kutu gizler. Doğrama ve panjur arasında çok az yer tutması sebebiyle kolay uygulanabilir.
Sineklik sistemlerinde sineklik telinin hareket ettiği yan rayların içinde bulunan çapraz kıl fitiller sayesinde tülün raydan çıkması veya boşluktan sinek girmesi söz konusu olmaz.

Sineklik sistemlerinde tülün en altında ki PVC bitim parçası ile birleşim noktasında, özel kaynak yöntemi kullanılarak estetik ve sağlam bir bağlantı sağlanır.
Sineklik sistemlerinde tülün en altındaki alüminyum bitiş profili üzerindeki kıl fitil sayesinde, zemine yumuşak oturur ve boşlukları kapatarak sinek girişini engeller.
Sineklik sistemlerinde yatay stor sinekliklerde tül, bitim profiline takılan özel makara sayesinde, profil üzerinde yatay hareket ederken deforme olmadan ilerler, karşılığındaki mıknatıs yardımıyla bağlantı sağlar ve tül her zaman gergin durur.


Sineklik Sistemleri ile ilgili yaptığımız uygulamaları görmek için Referanslar bölümümüzü kullanabilirsiniz.